Do you want to meet her? COME ON!


Закрыть ... [X]

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітейДжоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей

Переможна хода Гаррі Поттера крізь серця і душі почалася в червні 1997-го, коли Bloomsbury після року сумних мандрів книжки іншими британськими  видавництвами, видало першу частину епопеї «Гаррі Поттер і філософський камінь». В наступні десять років ми захоплювалися пригодами Гаррі так відчайдушно, що діти далекого 1997-го, які нині вже стали батьками, й досі лишаються «поттероманами», купуючи своїм синам і доням того самого «Поттера».


Це не значить, що книжки про Гаррі не зазнали критики. Ще й якої! Звинувачували в усіх гріхах – від схвалення дитячої непокори дорослим аж до пропагування відьомства. Але дійсно фахові критики визнають, що книги чудові. Тут є все, що так потрібно дитячий літературі: карколомні пригоди, вірна дружба й одвічна боротьба добра із злом, де добро обов’язково перемагає. 

Гарри Поттер

2007 рік став найщасливішим і водночас найсумнішим для «поттероманів». З одного боку з виходом сьомої останньої книги франшізи «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії» вони нарешті дізналися, як завершилася битва зі злом, з іншого – улюблена епопея скінчилася, і годі було чекати нових пригод Гаррі і його друзів.

Гарри ПоттерВ грудні того року сама Ролінґ зізналася, що в неї бувають «миті слабкості», коли попри власні обіцянки виникає палке бажання знову повернутися до Гоґвортсу і написати восьму книжку. В тому ж таки грудні вона не стрималася і від руки написала і проілюструвала  сім примірників книги «Казки барда Бідла». (Ця збірка казочок магічного світу відіграла дуже важливу роль в останній книзі епопеї про Гаррі Поттера.) Шість примірників письменниця подарувала близьким людям, а сьомий був виставлений на аукціон Sotheby's за 62 тис доларів з метою витратити отримані кошти на благодійність. Очікувалося, що книга, створена письменницею дійсно власноруч, буде продана не менше як за 100 тис. «Казки» на радість благодійникам заробили на аукціоні близько 4 млн. Через рік книга була надрукована в 25 країнах світу, включно з Україною, де це зробило видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Торік у нас вийшла ще одна книжка з тих, що Гаррі «читав в дитинстві» -- гоґвортський підручник «Фантастичні звірі і де їх шукати», а цього літа – улюблена книжка Гаррі «Квідич крізь віки». Звісно (не вір обкладинкам!) всі вони теж написані Джоан Ролінґ, а не тими чаклунами, що вказані за авторів.

Природно було б чекати, що твори, пов’язані з пригодами Гаррі Поттера тільки тим, що їх читали герої, будуть вже не такі цікаві, як розповідь про самі пригоди. Не дочекаєтесь! Ви отримаєте справжнє задоволення від казки про казанок, у якого виросла нога, з «Казок барда Бідла». Ще ви дізнаєтесь багато нового не тільки з тексту, а навіть з того, що Гаррі та Рон, попри заборону гоґвартської бібліотекарки, понаписували на сторінках «Фантастичних звірів», наприклад, що таємнича школа Гоґвортс знаходиться в Шотландії. Ви ризикуєте померти від сміху, коли будете читати щоденник відьми Ґерті Кедл, яка в XI сторіччі жила край болота Квірдич і занотувала, можна сказати, самісінький початок розвитку квідічу, і зрозумієте, чому Гаррі так жалкував, коли професор Снейп відібрав у нього цю книжку на сторінках «Гаррі Поттера і філософського каменя».

Книги з «гоґвортської бібліотеки» -- чудовий подарунок і малим і дорослим, які зросли поруч з Гаррі, лишаються з ним донині і сподіваються, що перелік надрукованих гоґвортських підручників не скінчиться на перших трьох назвах. «Гаррі Поттер forever», як сказали би на батьківщині «хлопця, що вижив».


СЕЙЧАС ЧИТАЮТ


Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі (48 фото)


Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей
Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей в 2019 году
Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей в 2019 году

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей рекомендации
Белые выпускные платья – 2019

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей картинки
Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей картинка

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей новые фото
Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей новые фото

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей изоражения
В Москве в мешке с сахаром нашли шокирующую записку изображения

Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей
Платье-водолазка - Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей видео

Смотреть Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей видео
Обсуждение по теме: Джоан Ролінґ: Гаррі Поттер forever - найкращі книги для дітей, dzhoan-rolin-garri-potter-forever-naykraschi/Похожие статьи

Модные сумки осень-зима 2019: ТОП-10 трендов
Появились мужские оральный контрацептивы
Эти 10 брендов делают роскошную одежду для полных, но красивых женщин
Модные пуховики осень зима 2019 2019
Подданные герцогини Кембриджской волнуются за психическое здоровье Джорджа и Шарлотты
Бойфренд Джорджа Майкла заявил, что артист покончил жизнь самоубийством
Самые модные цвета лета 2019: яркие и неповторимые оттенки от Pantone
Эта девушка восстановила волосы благодаря трем простым секретам
Евровидение 2019: Джамала принимает поздравления от европейских политиков
Хочу такого, как Бальзак: 15 высказываний классика о женщинах и любви
7 главных правил здоровья для каждой женщины
Модное платье-фартук 2019
Модный шарф 2019ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИ